top
logo


Home Z Sieci Wrocław bez Orange
Wrocław bez Orange PDF Drukuj Email

Wielu mieszkańców Wrocławia w poniedziałek, 2 marca 2009 roku, przez kilka godzin nie mogło korzystać z telefonów należących do komórkowej sieci Orange - informuje "Gazeta Wrocławska".Jak opisuje Gazeta, przyczyną głuchych telefonów była awaria, która sparaliżowała Wrocław. Dwie centrale nagle się popsuły. Jeszcze w poniedziałkowy wieczór część telefonów Orange dalej nie działała.
Na razie nie wiadomo co było przyczyną awarii, która odcięła od świata użytkowników komórkowej sieci Orange. Sprawę ma wyjaśnić specjalna komisja powołana przez operatora - można przeczytać w "Gazecie Wrocławskiej".

źródło informacji: Interia.pl

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
 
Ulti Clocks content

z Galerii

2008_1a-30...
Image Detail
2008_2a-09...
Image Detail
wodospad_w...
Image Detail

bottom
www.pwpunkt.pl Lokalny Dostawca Usług Internetowych w Żernikach Wroclawskich, Biestrzykowie, Smardzowie, Radomierzycach, Suchym Dworze, Mędlowie, Turowie, Ozorzycach, Sulimowie, Wojkowicach, Mnichowicach, Jaroslawicach, ŻórawinieZapewniamy stały nielimitowany dostęp do internetu dla klientów indywidualnych i firm. Internet szerokopasmowy w miejscowosćiach Żerniki Wrocławskie, Smardzów, Biestrzyków, Turów, Żórawina, Mędłów, Jaroslawice, Wojkowice, Mnichowice, Sulimów, Ozorzycei i okolice